top of page

Univel

Ürün ve Hizmetlerimiz

vini.png

Hidrolik Engelli Platformu

Hidrolik engelli platformu, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak monte edilen ve en yüksek performansın ve olağanüstü estetiğin özelliklerini karşılamak üzere tasarlanmış dikey engelli platformudur. Platform maksimum 0.15 m / s hızla hareket etmektedir.

 

Engelli Platformu, kontrol paneli ve düğmeleri, tekerlekli sandalye kullanıcıları ve görme engelli dahil olmak üzere herhangi bir yolcu kategorisi tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanım alanları; Villa, Okul, Hastane, Cami, Emniyet Müdürlükleri, Özel Konut, Kamu Kurumları, Alt ve üst geçit vb. kamu ve özel alanlarda yaygın olarak kullanıma uygundur.  

 

     Hidrolik tahrik sistemi, benzer platform asansörlerinde kullanılan diğer tip sürücülere kıyasla dayanıklılığı ve en yüksek güvenlik seviyesini sağlar. Platform standart yük kapasitesi 385 kg ve 11000 mm. bir seyir mesafesine kadar kullanılabilmektedir. Platform, 2006/42 / EC sayılı Makine Direktifine göre tasarlanmıştır ve EN81-41: 2010 Avrupa standartlarına uygundur.

Hidrolik Açık Tip
Engelli Platformu

Hidrolik açık tip engelli platformu, 2 metreye kadar dahili veya harici dikey hareket sağlayan bir Açık Engelli Platformudur. Engelli platformumuz kamu ve özel mülklerde 600 mm'den 2000 mm'ye kadar olan seviyelerde değişiklik yapabilir ve tamamen kapalı platform asansörü için uygun alternatif bir çözümdür.

Platform, mevcut binalarda çok az değişiklik veya değişiklik yapılmayan uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Açık tip tasarım, opsiyonel olarak Satine paslanmaz ve Ral boyalı olarak hoş bir çözüm sunar. Engelli platformu, merdivenlerin tekerlekli sandalye ile erişimine engel olacağı bir tesise erişim sağlamanın güvenli ve kolay bir yolunu sağlar. Müşterilere seçim ve esneklik sağlamak için tasarlanmıştır.

vini2.png
vini12.jpg

Yatay Tip
Engelli Platformu

Merdiven Asansörü uygulanacağı merdivenlere özel olarak projelendirilerek üretilmektedir. Hem düz hem de kavisli merdivenlerde uygulanabilmekte ve her türlü yapısal mimariye çözüm sağlayabilmektedir.

Hem iç mekan hem dış mekan merdivenlerinde uygulanabilen Merdiven Asansörü, üzerinde bulunan yön butonları ile kullanıcı tarafından kontrol edilebildiği gibi, engelli kişinin asansörü kullanamayacak durumda olması halinde refakatçi el kumandası ile farklı bir kişi tarafından da kontrol edilebilmektedir.

nivelplatform

552-504-1438

Ömerağa Mah. Alemdar Cad. Soydan İş Merkezi No:34 D:135 İzmit / Kocaeli

2024 © Univel
Unıvel (1).png
bottom of page