top of page
f0623a01-520b-4e78-a59d-2013eced522e.jpg
Unıvel.png
Univel Platform:
Herkes İçin Erişilebilirliği Artırma

Engellilere yönelik asansörler konusunda uzmanlaşmış lider asansör şirketi Univel Platform'un misyonunu ve değerlerini keşfedin.

Willkommen!

Portal hat sich in der gesamten Türkei im Bereich Aufzüge und Behindertenaufzüge, deren Installation und Service bewährt und ist zu einer Marke geworden, die ihr Portfolio täglich mit neuen Projekten fortsetzt.

Çapa 5

Hizmetlerimiz

Hidrolik Engelli Platformu

Dikey tip engelli platformu, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak monte edilen ve en yüksek performansın ve olağanüstü estetiğin özelliklerini karşılamak üzere tasarlanmış dikey engelli platformudur. 

vini_edited.jpg

Hidrolik Açık Tip Engelli Platformu

Hidrolik açık tip engelli platformu, 2 metreye kadar dahili veya harici dikey hareket sağlayan bir Açık Engelli Platformudur. 

vini2_edited.jpg

Yatay Tip
Engelli Platformu

Merdiven Asansörü uygulanacağı merdivenlere özel olarak projelendirilerek üretilmektedir. Hem düz hem de kavisli merdivenlerde uygulanabilmekte ve her türlü yapısal mimariye çözüm sağlayabilmektedir.

vini3_edited.jpg

Amacımız; Asansör sektörün ihtiyacı olan ürünleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde milli bir firma olarak üreterek, ülkeye katkı sağlamak ve yüksek kalite standartlarına sahip ürünlerimiz ile markamızı dünyaya tanıtmaktır. Aynı zamanda hem ekonomik hem de manevi bakış açısı ile ülkemizde yerli malının kullanımını artırmak adına katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Çapa 1

 

Vizyon ve Misyon; Dünya’da yaygınlaşan modern yapılaşma ile beraber Asansör ve Engelli platformlarına gereksinim lüks olmaktan çıkmış, zorunluluğu kaçınılmaz hale gelmiştir. Asansör ve Engelli platformlarında konfor ve kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyerek, sizlere çözüm olmak temel prensibimizdir. Müşteri isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada, beklenilenden daha iyi kalitede, daha ekonomik ve her zaman ulaşılabilir bir şekilde hızlı yanıt vermek için daima hazırız. Piyasada ki rekabetten kaynaklı maliyetleri kurtarmak için de olsa Univel olarak her zaman kalite ve mühendislikten yana olup asla taviz vermemiştir.

Dünya'da ve Türkiye'de ki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yaptığımız AR-GE çalışmaları ile sizlere en iyi hizmeti, ergonomik bir şekilde sunmaktır. En önemli misyonlarımızdan biri, müşterilerine en yüksek değer ve kaliteyi sunarak, müşteri memnuniyetini istikrarlı bir şekilde sürdürmektir. Personel ve siz kullanıcıların emniyet ve can güvenliği için olmazsa olmaz kriterlerimizden olan eğitim temel önceliğimizdir. Gerek iş sağlığı ve güvenliği eğitimi, gerekse de Mesleki yeterlilik Belgesi (MYK) Eğitimini tüm personelimize düzenli olarak vermek önceliğimizdir.

Projelerimiz

Çapa 2

nivelplatform

552-504-1438

Ömerağa Mah. Alemdar Cad. Soydan İş Merkezi No:34 D:135 İzmit / Kocaeli

2024 © Univel
Unıvel (1).png
bottom of page